04-8880117

מקלף 6, חיפה (חניה במקום)

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Filter by Categories
כללי
מאמרים

פינות אוכל

פינת האוכל היא אזור בבית בו אנו מבלים הרבה מאוד שעות לאורך השנים. זה המקום בו אנו יושבים לארוחות משפחתיות וחגיגיות, בפינת האוכל אנחנו נפגשים עם שאר בני המשפחה בסיומו של היום, שם אנחנו שותים לרוב קפה עם חברים או בני המשפחה וכו'.
לכן פינת אוכל אסתטית, איכותית ומתאימה היא פריט ששווה להשקיע בו, וההשקעה המדוברת אינה חייבת להיות גדולה במיוחד. כפי שניתן להיווכח בקטגוריית פינות האוכל שלנו, פינת אוכל איכותית ואסתטית אינה עניין יקר במיוחד, על אחת כמה וכמה בהשוואה לתועלת המופקת ממנה.
כאן תוכלו למצוא מבחר פינות אוכל מזכוכית או מעץ, כמו גם פינות אוכל קטנות (המתאימות במיוחד הן עבור דירות או בתים קטנים והן בתור פינת אוכל "משנית") ופינות אוכל המיועדות למטבח עצמו. המגוון הרחב המוצע כאן יאפשר לכם למצוא את פינת האוכל המושלמת והמתאימה ביותר עבור הבית שלכם.
זוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח כי יש בבית פינה נוחה וחמימה לישיבה, כזו שתמיד מתחשק לשבת בה גם כאשר לא בהכרח אוכלים…

שולחן אוכל קרמיקה בשילוב זכוכית בגוון אפור לבן. הפינת אוכל כוללת 4 כסאות מרופות במגוון צבעים לבחירה אישית. לקוחות יקרים  אנו חברת bazarone משקיעים מאמצים על מנת לספק לכם שירות מיטבי תוך שמירה על שירות מקצועי ועיל, על מנת שתקבלו את המוצר האופטימלי עבור הבית שלכם! הערות למכירה: אספקה זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) לא כולל שישי שבת וחגים וערבי חגים. הובלה 450 ש"ח מחירי המוצרים שמופיעים באתר אינם כוללים מחירי הובלה והרכבה. מחיר ההובלה לא כוללת מע"מ! מדיניות ביטולים מדיניות החברה רשומים התקנון האתר ועל פי החוק.
8,333 כולל מע"מ
שולחן אוכל קרמיקה בשילוב זכוכית גוון שיש שחור. הפינה כוללת 4 כסאות דגם איזמיר בצבע שחור, ניתן לשנות את הכסאות בהתאמה אישית, מומלץ לפנות לחנות לייעוץ.
8,663 כולל מע"מ
שולחן בסיס רגלי מתכת מעוצבים, שולחן קרמיקה בשילוב זכוכית גוון אפור לבן. כולל ארבע כיסאות במגוון צבעים: גוון בז', אפור. ניתן להחליף או להתאים כיסאות אחרים מומלץ לפנות לחנות. לקוחות יקרים  אנו חברת bazarone משקיעים מאמצים על מנת לספק לכם שירות מיטבי תוך שמירה על שירות מקצועי ועיל, על מנת שתקבלו את המוצר האופטימלי עבור הבית שלכם! הערות למכירה: אספקה זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) לא כולל שישי שבת וחגים וערבי חגים. הובלה 450 ש"ח מחירי המוצרים שמופיעים באתר אינם כוללים מחירי הובלה והרכבה. מחיר ההובלה לא כוללת מע"מ! מדיניות ביטולים מדיניות החברה רשומים התקנון האתר ועל פי החוק.
8,863 כולל מע"מ
קרמיקה גוון שיש שחור כולל כסאות רוכסן זהב ניתן לשנות את הכיסאות לבחירה אישית, מומלץ להתייעץ על החנות. לקוחות יקרים  אנו חברת bazarone משקיעים מאמצים על מנת לספק לכם שירות מיטבי תוך שמירה על שירות מקצועי ועיל, על מנת שתקבלו את המוצר האופטימלי עבור הבית שלכם! הערות למכירה: אספקה זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) לא כולל שישי שבת וחגים וערבי חגים. הובלה 450 ש"ח מחירי המוצרים שמופיעים באתר אינם כוללים מחירי הובלה והרכבה. מחיר ההובלה לא כוללת מע"מ! מדיניות ביטולים מדיניות החברה רשומים התקנון האתר ועל פי החוק.
8,663 כולל מע"מ
פינת אוכל בעיצוב שיש קרמיקה לבן מבריק! כולל דגם מפואר של כיסאות דגם לונדון, בציפוי בד שחור טהור רך ונעים. לקוחות יקרים  אנו חברת bazarone משקיעים מאמצים על מנת לספק לכם שירות מיטבי תוך שמירה על שירות מקצועי ועיל, על מנת שתקבלו את המוצר האופטימלי עבור הבית שלכם! הערות למכירה: אספקה זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) לא כולל שישי שבת וחגים וערבי חגים. הובלה 450 ש"ח מחירי המוצרים שמופיעים באתר אינם כוללים מחירי הובלה והרכבה. מחיר ההובלה לא כוללת מע"מ! מדיניות ביטולים מדיניות החברה רשומים התקנון האתר ועל פי החוק.  
8,663 כולל מע"מ
שולחן עם רגלי מתכת בפלטת קרמיקה עם ארבעה כיסאות שחורות בציפוי אלגנטי ופריך רך ונעים. יש אפשרות לשנות ולהתאים את הכיסאות לפי הבחירה האישית. מומלץ לפנות לחנות להתאמה אישית. לקוחות יקרים  אנו חברת bazarone משקיעים מאמצים על מנת לספק לכם שירות מיטבי תוך שמירה על שירות מקצועי ועיל, על מנת שתקבלו את המוצר האופטימלי עבור הבית שלכם! הערות למכירה: אספקה זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) לא כולל שישי שבת וחגים וערבי חגים. הובלה 450 ש"ח מחירי המוצרים שמופיעים באתר אינם כוללים מחירי הובלה והרכבה. מחיר ההובלה לא כוללת מע"מ! מדיניות ביטולים מדיניות החברה רשומים התקנון האתר ועל פי החוק.
9,818 כולל מע"מ
שולחן פורמייקה גוון בטון מבריק, גוון אגוז אמריקאי, צבע בטון, צבע שחור לקוחות יקרים  אנו חברת bazarone משקיעים מאמצים על מנת לספק לכם שירות מיטבי תוך שמירה על שירות מקצועי ויעיל, על מנת שתקבלו את המוצר האופטימלי עבור הבית שלכם! הערות למכירה: אספקה זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) לא כולל שישי שבת וחגים וערבי חגים. הובלה 450 ש"ח מחירי המוצרים שמופיעים באתר אינם כוללים מחירי הובלה והרכבה. מחיר ההובלה לא כוללת מע"מ! מדיניות ביטולים מדיניות החברה רשומים התקנון האתר ועל פי החוק.
7,800 כולל מע"מ
שולחן מעוצב בבסיס ברזל בעיצוב מיוחד, עם 4 כיסאות עם אופציה לשנות ולשדרג, מומלץ לפנות לחנות לתיאום אישי. לקוחות יקרים  אנו חברת bazarone משקיעים מאמצים על מנת לספק לכם שירות מיטבי תוך שמירה על שירות מקצועי ועיל, על מנת שתקבלו את המוצר האופטימלי עבור הבית שלכם! הערות למכירה: אספקה זמני אספקה כוללים ימי עסקים בלבד (ימים א-ה) לא כולל שישי שבת וחגים וערבי חגים. הובלה 450 ש"ח מחירי המוצרים שמופיעים באתר אינם כוללים מחירי הובלה והרכבה. מחיר ההובלה לא כוללת מע"מ! מדיניות ביטולים מדיניות החברה רשומים התקנון האתר ועל פי החוק.  
7,800 כולל מע"מ
פינת אוכל פלטת עץ פורמייקה מגיע עם 4 כיסאות בעיצוב חדשני ובמגוון צבעים לבחירה אישית. ניתן לשדרג את הכיסאות בתיאום עם החנות. בסיס ברזלי לשולחן הובלה והרכבה פינת אוכל- 400 ש"ח שולחן בלבד- 300ש"ח
5,500 כולל מע"מ
  • שולחן אוכל פינתי נפתח.
  • פינת אוכל מעוצבת בקווים נקיים ואלגנטיים, בצבעי אפור זהב\ אפור בהיר.
  • הובלה בתוספת של 250 ש"ח - (לא כולל אילת והסביבה).
1,170 כולל מע"מ
שולחן אוכל מפואר מתוצרת פולין אשר מיובא לארץ באיכות גבוהה מאוד. *כיסאות מגיעים בנפרד
1,499 כולל מע"מ
השולחן מגיע בצבעים חום ולבן. *כיסאות מגיעים בנפרד
1,510 כולל מע"מ
לפתוח צ'אט
1
זקוקים לעזרה?
היי,
איך נוכל לעזור?
Call Now Buttonלהתקשר לנציג