04-8880117

מקלף 6, חיפה (חניה במקום)

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
כללי
כללי
מאמרים

חדרי ילדים קומפלט

סינון לפי מחיר

 

חדר הילדים הוא אחד החלקים החשובים בכל בית וכיום, בניגוד לעבר, הוא הרבה יותר מושקע. אם עד לפני מספר שנים, ובייחוד בעודנו, אנו, המבוגרים, היינו ילדים, שימש אותנו החדר לשינה בלבד ואולי קצת למשחק, הרי שכיום הסיפור הוא אחר וחדר הילדים עצמו חייב להיות פונקציונאלי ולשרת לא מעט מטרות. חדר ילדים קומפלט הוא חדר שמכיל את כל מה שצריך להיות בחדר, וזה כולל מיטה לישון עליה, ארון בגדים ופתרונות אחסון נוספים, וגם, לעיתים, שולחן תלמיד עם כיסא תואם.

כיצד יוצרים חדר ילדים קומפלט?

על מנת ליצור חדר ילדים קומפלט, חשוב להבין לעומק את צרכי הילדים. חדר הילדים משמש מענה למספר צרכים: הוא נועד לשינה (בצהריים, לפעמים, וגם בלילה), הוא נועד למשחקים (בין אם לילדים עצמם ובין אם כשהם מארחים חברים), הוא נועד לשמש להם כמקום נעים ונוח להכין בו שיעורי בית או עבודות יצירה שונות וגם מקום לנוח ולמצוא בו את אותה שלווה שנדרשת בכל יממה. מענה לצרכים החשובים הללו, שבחלקם בסיסיים מאד, הוא זה שיוצר את חדר הילדים השלם, שיכול ללוות את הילד או את הילדה לאורך שנים.

איך מעצבים חדרי ילדים קומפלט?

עיצוב נכון ומוצלח של חדרי ילדים קומפלט חייב ליצור חדר שמשלב בין פונקציונאליות לסטייל. חדרי ילדים קומפלט חייבים, מצד אחד כאמור, לענות על שורה של צרכים שונים, אך בו זמנית הם מוכרחים גם להביא איתם לא מעט סטייל. חשוב לזכור שלעיתים מדובר בחדר שצפוי לשמש את הילדים למשך תקופה ארוכה ולכן כדאי גם לעצב אותו כך שיתאים לגילאים שונים ו"יגדל" עם הילד או עם הילדה. חדר שניטרלי יחסית בצבעים שלו והסגנון שלו מתבסס על קווים נקיים בהחלט יהיה הפתרון הנכון ויוכל להתאים לגילאים השונים.

רוצים ליצור עבור הילדים שלכם חדר מסוגנן, נוח ובעיקר פונקציונאלי? Bazarone היא הכתובת הנכונה. אצלנו תמצאו את כל מה שצריך לחדרי ילדים, בדגש על איכות, נוחות וגם סטייל. לפרטים נוספות אודות המוצרים שלנו ומענה לכל שאלה, צרו אתנו קשר בטלפון 04-8880117. נשמח לעמוד לרשותכם.

 

 

לפתוח צ'אט
1
זקוקים לעזרה?
היי,
איך נוכל לעזור?