04-8880117

מקלף 6, חיפה (חניה במקום)

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
כללי
כללי
מאמרים

חדרי ילדים ונוער

עיצוב חדרי ילדים ואיך בוחרים ריהוט מתאים

כיצד חדרי ילדים יכולים להפוך למקום הכי יפה ונעים בבית?

בחירת רהיטים עבור חדרי ילדים איננה משימה פשוטה, במיוחד לאור העובדה שילדים גדלים מהר ועמם עלול להשתנות ללא הרף גם הטעם שלהם בריהוט וגם שלכם, בהתאמה. אחת מהדרכים להתגבר על הפער הזה, בין הרצון לבצע רכישה של פריטים צבעוניים הנחשבים ל"ילדותיים" אך מקסימים עבור פעוטות, לבין חוסר היכולת לרכוש ריהוט חדש בכל שנה, הוא קנייה של פריטים בעיצוב בוגר יחסית כבר בתחילת הדרך. תוספת של פריטי נוי או טקסטיל שהם זולים יותר וניתנים לתחלופה בקלות, תייצר את הדינמיות הנדרשת בחדר של צעירים, מבלי שיהיה צורך ברכישה מחודשת של כלל הריהוט היקר.

סינון לפי מחיר
- קצה מעוקל ארגונומי מעניק את התמיכה הנכונה לפרק כף היד והאמות. - עמדת מסך מאפשרת למצוא גובה נוח ומספיקה כדי להחזיק שני מסכים. - פלטה עץ, רגל ושלד מתכת.
792 כולל מע"מ

פתרונות אחסון עבור חדרי ילדים

ילדים זקוקים למרחב ולחדרים מאווררים מבחינת המראה שלהם, לכן עיצוב חדרי ילדים צריך להתבצע מתוך נקודת המוצא הזו. ככל שתיטיבו להשאיר מקום נקי מריהוט בתוך החדר, כך הילד ירצה לשחק בו יותר והסידור של המתחם יהיה פשוט יחסית, בסופו של היום. רכישת ארונות הזזה פותרת חלקית את בעיית המקום, במיוחד לחדרים קטנים אך לא רק. הזזת הדלתות במקום פתיחתן החוצה, מונעת יצירה של שטח שלא ניתן להשתמש בו והילד, באופן כזה, מרוויח עוד מקום למשחק. בנוסף לכך ובמיוחד כאשר בוחרים ארון עם טריקה שקטה, הפתיחה והסגירה שלו הופכת לבטיחותית הרבה יותר ואיננה מסוכנת עבור האצבעות הקטנטנות של הילד.

איך בוחרים מיטה לילדים?

כנראה שהרהיט החשוב ביותר עבור החדר של הילדים הוא מיטה. בחירת ריהוט עבור חדר שינה של צעירים, צריכה להתבצע מתוך מחשבה על אופיו של הילד ואורח החיים שלו. ייתכן שתעדיפו לרכוש ספה נפתחת לחדר של תלמיד, למשל, שצריך להכיל גם שולחן כתיבה ולכן מוטב שהמיטה תתפוס מה שפחות מקום. לעומת זאת, מיטה לפעוטות וילדים קטנים יכולה להיות מעט רחבה יותר, כאשר אותה המיטה עשויה לשמש את הפעוט למספר שנים רב ו"לגלוש" גם לתוך שנות בית הספר היסודי. הדגש צריך להיעשות על רכישת ריהוט שאיננו בהכרח נחשב כמתאים לילדים בלבד, אלא יכול היה להשתלב, מבחינת המראה, בכל חדר בבית. את המראה השובבי והמסוגנן, ניתן להשיג על ידי כריות נוי המתאימות עבור חדרי ילדים וניתן להציבן כפריט עיצובי על המיטה.

לבחור פריטים שגדלים עם הילד

כאשר תינוק מגיע לעולם, רבים מבין ההורים הטריים יעדיפו למלא את החדר שלו ברהיטים בעלי גוונים רכים ועיצוב ילדותי ומשמח. עם זאת חשוב לזכור כי חדרי ילדים לא יכולים להישאר באותו עיצוב ראשוני כאשר הילד גדל, כאשר מעבר לסגנון שהופך לרלוונטי פחות – גם הפריטים עצמם אינם שימושיים עבור ילד בגיל ההתבגרות, למשל שידת החתלה. מוטב לבצע רכישה של פריטים שיכולים להשתנות עם הזמן מבחינת התפקיד שהם ממלאים, כדוגמת כוורת שתתאים לאחסון צעצועים בתחילת הדרך ותהפוך בשלב הבא לספרייה עבור התלמיד הצעיר, בה יוכל להניח את הספרים והמחברות.

לסיכום

אחד הדברים שחשוב ביותר לדאוג להם בחדריהם של הילדים בבית הוא ריהוט ואבזור מתאים, כזה אשר יספק לילד/ה את כל צרכיהם בחדר שלהם, ויאפשר להם להרגיש בנוח. חדרי ילדים מלאים ומרוהטים נדרשים בגדי שניתן יהיה להכין את שיעורי הבית, לצייר ולעשות מגוון פעילויות נוספות.

על מנת להבטיח שגם לילד/ה שלכם יש את כל מה שהם צריכים בחדר שלהם, וכי פרטי הריהוט שאתם קונים עבורם הם אכן איכותיים, מתאימים וצפויים להחזיק מעמד לאורך כל התקופה בה קיים בהם צורך, מומלץ לסקור את קטלוג חדרי הילדים שלנו על מגוון האפשרויות השונות המוצעות בו. המגוון הרחב חשוב במיוחד מפני שלא מספיק כמובן לדאוג לפרטי הריהוט העיקריים ולכך שיהיו איכותיים ומתאימים – כדאי גם להיענות לטעמיהם ולהעדפותיהם של הילדים. אופנה וסגנון משחקים תפקיד מפתח בעיצוב חדרי ילדים ובקרב ילדים בכלל, והמגוון הרחב שאנו מציעים בא לתת מענה לצורך זה בדיוק.

לפתוח צ'אט
1
זקוקים לעזרה?
היי,
איך נוכל לעזור?