04-8880117

מקלף 6, חיפה (חניה במקום)

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Filter by Categories
כללי
כללי
מאמרים

ארונות קודש

סינון לפי מחיר
ספרייה לספרי קודש פינתי עמיד ומעוצב, נבנה במיוחד בעצי סנדוויץ עמידים למשקל סרי קודש כבדים. הספריה עומדת על רגלי ניקל להקלת תזוזה ועמידות בפני מים לטווח הרחוק. ויטרינה עם דלתות זכוכית איכותיות מהודרות! כולל דלתות תחתונות לאחסון. מידות: רוחב: 120 ס"מ, 60 ס"מ, 120 ס"מ גובה: 233 ס"מ עומק: 33.5 ס"מ
5,990 כולל מע"מ
ארון ספרי קודש מפואר ומעוצב עם מגירות באמצע הדלתות, ארון מיוחד ולא צפוי. ספרית קודש מעוצב עם מדפי עץ עבים ומודולריים (אפשר לשנות מיקום). מידות: רוחב - 201 ס"מ, גובה - 233 ס"מ, עומק - 40 ס"מ
3,190 כולל מע"מ
ארון קודש גדול עם דלתות זכוכית להתבוננות אופטימלית ודלתות עץ לאחסנה במבחר צבעים. ספריה לספרי קודש עומדת על במת רגלי ניקל לשמירה מפני מים ועובש עם עץ סנדוויץ' משובח! ארון ספרי קודש עם קרניז חדשני ומיוחד בכל השוק מעל הספריה מידות: רוחב - 160 ס"מ, גובה - כ 233 ס"מ, עומק - 32 ס"מ  
2,290 כולל מע"מ
ארון קודש ניתן לבחור צבעים, מדפים עשויים מעץ סנדוויץ חזק במיווחד. מידות ל4 דלתות: רוחב - 160, גובה - 230, עומק - 32
2,190 כולל מע"מ
ארון קודש איכותי. בציפוי מלמין יצוק איכותי העמיד בפני שריטות וניתן לרחיצה, בעל פרזולים איכותיים. גוף הארון עשוי מסנדוויץ', חזק במיוחד בעל גימורים איכותיים. הארון עומד על הבמה.
3,490 כולל מע"מ
ארון קודש איכותי. בציפוי מלמין יצוק איכותי העמיד בפני שריטות וניתן לרחיצה, בעל פרזולים איכותיים. גוף הארון עשוי מסנדוויץ', חזק במיוחד בעל גימורים איכותיים. הארון עומד על הבמה.
3,7904,003 כולל מע"מ
ארון קודש איכותי. בציפוי מלמין יצוק איכותי העמיד בפני שריטות וניתן לרחיצה, בעל פרזולים איכותיים. גוף הארון עשוי מסנדוויץ', חזק במיוחד בעל גימורים איכותיים.
3,695 כולל מע"מ
ארון קודש איכותי. בציפוי מלמין יצוק איכותי העמיד בפני שריטות וניתן לרחיצה, בעל פרזולים איכותיים. גוף הארון עשוי מסנדוויץ', חזק במיוחד בעל גימורים איכותיים.
3,541 כולל מע"מ

מהו ארון קודש?

ארונות קודש ידועים גם בתור "ההיכל" ונחשבים לאחד המקומות המרכזיים והחשובים ביותר בכל בית כנסת בישראל ובעולם. תפקידו של היכל זה הוא לרכז את כל ספרי התורה בהם אנו נקרא במהלך השנה ולתת להם את הכבוד שמגיע להם תוך כדי שמירה עליהם. ארון הקודש ימצא תמיד בחזית הקיר המזרחי של בית הכנסת כאשר המתפללים תמיד יתפללו לכיוון ההיכל. בחירת ארונות קודש הם עולם ומלואו – BazarOne עושים לכם מעט סדר.

למה לבחור בארונות קודש מעוצבים?

מגיע לספרי התורה שלנו את היחס שמגיע להם, בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה בכל הקשור לעולמות עיצוב הפנים כתוצאה מכך עולם ארונות הקודש זוכה ליחס בו לא זכה מעבר. כיום ניתן לבחור ארונות קודש איכותיים, עמידים ופונקציונאליים אך באותה הנשימה גם עיצוביים. BazarOne נותנת לכם את האפשרות לבחור מתוך מגוון רחב של ארונות קודש בעיצובים ובגימורים שונים – הן מסורתיים והן מודרניים כך שכל בית כנסת יוכל למצוא את ארון הקודש המושלם עבורו.

כיצד לבחור ארון קודש?

כאשר אנחנו מדברים על בחירת ארונות קודש אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש הדורשת מאיתנו לא מעט מחשבה. עת בחירת ארון קודש אנו נרצה לבדוק את סוג הארון, את המבנה שלו ואת שאר המאפיינים שלו והדרישות שלנו מן הארון – כמות ספרי התורה אותם אנו נרצה להכניס לבית הכנסת, גודל החלל הקיים הנתון לארון(או שמא נצטרך לעשות התאמות), התאמה של הארון למתפללים, עיצוביות, פונקציונאליות ואיך אפשר שלא עמידות.

אנו מאמינים שבחירת ארונות קודש הם בגדר מלאכת מחשבת של ממש וצריכים להיעשות אל מול בעל מקצוע בעל מוניטין, ניסיון והבנה נרחבת בתחום.

למה מומלץ לרכוש ארונות קודש מחברת Bazarone?

חברת BazarOne מתמחה בכל הקשור לייבוא ושיווק של ארונות קודש לבתי כנסת ושאר מוסדות והפכה בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של אלפי לקוחות עסקיים ובתי כנסת ברחבי הארץ. אנו מזמינים אתכם ליהנות מן ההיצע המגוון שלנו ולבחור נכון. אנשי המקצוע שלנו ישמחו ללוות אתכם בכל תהליך הבחירה עד בחירת היכלכם החדש – מחכים לשיחה ממכם, Bazar One.

 

 

 

לפתוח צ'אט
1
זקוקים לעזרה?
היי,
איך נוכל לעזור?